Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doprava do Horního Jelení a na srub K - S 14 - 27.10.2013

24. 10. 2013

  Doprava na celnické oslavy státního svátku  
     Vážení zájemci o účast na  oslavách  státního svátku Dne vzniku samostatné ČSR,  které se uskuteční dne 27. 10. 2013 v Horním Jelení a na KS – 14 v Králíkách, v  příloze Vám zasíláme informaci k zajištění autobusové přepravy v rámci této akce.

 

Č.Třebová – nádraží ČD

6.20

    

Ústí n. Orl. – zastávka u CÚ

6.30

 

Letohrad – Sokolovna

6.45

 

Lukavice – zastávka BUS

6.55

 

Žamberk -  náměstí

7.00

 

Jablonné – nádraží BUS

7.15

 

Mladkov -  zastávka BUS

7.30

 

Králíky – nádraží BUS

7.45

 

Příjezd H.Lipka

7.55







    
     Tentýž den je plánována účast na vzpomínkové slavnosti v Horním Jelení, do místa konání  je  zajištěna doprava autobusem, dle níže uvedeného rozpisu:

    

Horní Lipka

8.10

 

Králíky

8.15

 

Dolní Lipka – viadukt

8.20

 

Mladkov

8.35

 

Žamberk

8.55

 

Horní Jelení

9.30

     Po ukončení vzpomínkové akce jede autobus postejné trase zpět na Horní Lipku, kde je zajištěno stravování a občerstvení, koncert celnické kapely a malá expozice z činnosti CS. Následně je zajištěna doprava autobusem na KS – 14, kde proběhne vzpomínkový akt na počest padlých příslušníků FS. Od 15.00 do zahájení hraje na KS – 14  Dechová harmonie Letohrad – bývalý BRASS BAND.

    

Horní Lipka

14.45

 



 

KS – 14

14.55

     Po ukončení vzpomínkové akce jede BUS po stejné trase zpět na Horní Lipku, kde je zajištěno občerstvení a koncert celnické kapely ve velkém vytápěném párty stanu. V nočních hodinách jede zpět autobus do České Třebové po stejné trase jako ráno. Prosím o sdělení, kdo využije autobusu a místo, kde nastoupí.Pokud nebudou zájemci o cestu autobusem, pojede z Libchav přímo na Horní Lipku. Případný zájem o využití autobusu sdělte na můj mail nebo telefon 603598891 do 24.10.2013.


                           
Za radu VKCV  Ladislav Brůha

 

 
 

 



Video




Statistiky

Online: 3
Celkem: 186941
Měsíc: 4857
Den: 171