Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doprava na celnické oslavy státního svátku - jízdní řád na den 27. října 2012

23. 10. 2012

               Doprava na celnické oslavy státního svátku
  
     Vážení zájemci o účast na  oslavách  státního svátku Dne vzniku samostatné ČSR,  které se uskuteční dne 27. 10. 2012 v Horním Jelení a na KS – 14 v Králíkách, v  příloze Vám zasíláme informaci k zajištění autobusové přepravy v rámci této akce.

  Č.Třebová – nádraží ČD 6.20
     Ústí n. Orl. – zastávka u CÚ 6.30
  Letohrad – Sokolovna 6.45
  Lukavice – zastávka BUS 6.55
  Žamberk -  náměstí 7.00
  Jablonné – nádraží BUS 7.15
  Mladkov -  zastávka BUS 7.30
  Králíky – nádraží BUS 7.45
  Příjezd H.Lipka 7.50

     Navigátorem autobusu z České Třebové na Horní Lipku bude paní Vlasta Mládenková, mo 730 160 951 nebo 774 548 937 u které uplatněte případné požadavky vztahující se k nástupu do autobusu.
    
     Tentýž den je plánována účast na vzpomínkové slavnosti v Horním Jelení, do místa konání  jde  zajištěna doprava autobusem, dle níže uvedeného rozpisu:

     Horní Lipka 8.10
  Králíky 8.15
  Dolní Lipka – viadukt 8.20
  Mladkov 8.35
  Žamberk 8.55
  Horní Jelení 9.30

     Po ukončení vzpomínkové akce jede autobus postejné trase zpět na Horní Lipku, kde je zajištěno stravování a občerstvení, koncert celnické kapely, expozice ke vzniku ČSR a historie FS na Králicku. Následně je zajištěna doprava autobusem na KS – 14, kde proběhne vzpomínkový akt na počest padlých příslušníků FS. Od 16.00 do zahájení hraje na KS – 14  Dechová harmonie Letohrad – bývalý BRASS BAND.

     Horní Lipka 15.45
  Králíky BUS 15.50
  KS – 14 15.55

     Po ukončení vzpomínkové akce jede BUS po stejné trase zpět na Horní Lipku, kde je zajištěno občerstvení a koncert celnické kapely ve velkém vytápěném párty stanu. V nočních hodinách jede zpět autobus do České Třebové po stejné trase jako ráno.


                           
Za radu VKCV  Ladislav Brůha

 
 

 



Video




Statistiky

Online: 3
Celkem: 186941
Měsíc: 4857
Den: 170