Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dožínkový jízdní řád - 23. listopadu 2013

20. 11. 2013

Doprava na dožínky dne 23. listopadu 2013

        Vážení zájemci o účast na této akci, zde je finální verze jízdního řádu,  která byla upravena podle  přihlášených účastníků.

     Případné změny místa nástupu či nové požadavky je potřeba domluvit  s koordinátorem akce na mail l.bruha@centrum.cz  nebo mobil 603 598 891.

      Žamberk  - Billa                            8.30    

     Jablonné – nádraží BUS               8.45    

     Jamné  -  křižovatka                      8.50    

     Těchonín – u kostela                     9.00    

     Mladkov -  zastávka BUS              9.10

     Boříkovice – křižovatka                 9.20      

     Králíky – nádraží BUS                  9.25     

     Příjezd H.Lipka                              9.35 


     Odjezd  z Horní Lipky do Hanušovic  10:30, odjed z Hanušovic mezi 13:15- 13:30.
 

                                                      Za VKCV Ladislav Brůha, člen rady

 

 
 

 



Video




Statistiky

Online: 4
Celkem: 186941
Měsíc: 4859
Den: 171