Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace č.3/2018 ze dne 3. června 2018

1. 7. 2018

16. Sportovní hry východočeských celníků

 

  Informace č. 3/2018  ze dne 3 .6..2018

                                                                                                     

 Vážení  přátelé sportovních, společenských a dalších aktivit,

 

 zasíláme Vám aktuální informace k 16. ročníku Sportovních her

 

  1. Ve stanoveném termínu podalo závaznou přihlášku 7 družstev:

 

Finanční úřad Pardubice, Krajánci - KÚ Pardubice, Povedená partička celníků, Klub celníků Orlicko, Izba Administracji Skarbowej – IAS Wroclaw, VKCV a Jednou to přijde/JTP/  HK.  Pořadatelé zařadili  družstva  do dvou skupin a připraví hrací řád.

 

A  -  Povedená partička, Krajánci Pardubice, VKCV

B – JTP HK, FÚ Pardubice, Orlicko, IAS Wroclaw

 

 

2)  Při ubytování účastníků  v areálu her,  upřednostnili pořadatelé  družstva, která přijíždí v pátek a to podle posloupnosti došlých přihlášek. Každý účastník sportovních soutěží, ubytovaný v areálu, zaplatí kromě startovného ve výši 300,- Kč, poplatek za ubytování ve výši 80,- Kč za 1 noc. Účastníci ubytovaní v penzionu u Zezulků ( FÚ Pardubice, KÚ Pardubice,JTP HK) zaplatí vedle startovného, poplatek 250,- Kč za 1 noc, pokud se nepodaří dojednat výhodnější částku. Upozorňujeme všechny účastníky ubytované v rekonstruované budově areálu, že všechny prostory jsou vybaveny požárními čidly, která reagují, mimo jiné, i na kouř z tabákových výrobků a spustí zvukovou signalizaci. V budově platí přísný zákaz kouření.

 

 3)  Na sobotní večeři připravili pořadatelé tradiční nabídku jídel, viz přiložený objednací lístek. Prosíme o vyplnění objednávky a její předání při prezentaci a úhradě startovného. Děkujeme.

 

4) Do šachového turnaje jsou zatím přihlášeni jmenovitě 4 hráči: Malý(VKCV), Bittner, Smejkal(KÚ), Breburda(FÚ) a bez uvedení jmen také zástupci IAS Wroclaw. Turnaj se pravděpodobně uskuteční v pátek a v sobotu, vždy v podvečer.

                                            

 

                                   Za organizační výbor a radu VKCV

                                               Ladislav Brůha

 

 

SH 2018  - Objednávka večeří na 16.6.

 

 

   Objednatel

 

 

Vepřový steak

 

Kuřecí steak

 

Klobása